450QXW47MEFC10X45 Rubycon
  • Part Number: 450QXW47MEFC10X45
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 523
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK