450PK47MEFC16X31.5 Rubycon
  • Part Number: 450PK47MEFC16X31.5
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 433
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE