450MXK220MEFCSN25X30 Rubycon
  • Part Number: 450MXK220MEFCSN25X30
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 450MXK220MEFCSN25X30 Rubycon
    450MXK220MEFCSN25X30 Rubycon
    450MXK220MEFCSN25X30 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 450MXK220MEFCSN25X30 is described as CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HANDLE TYPE I 4HP BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
    Schroff
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT