450MXK150MEFCSN22X30 Rubycon
  • Part Number: 450MXK150MEFCSN22X30
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 450MXK150MEFCSN22X30 Rubycon
    450MXK150MEFCSN22X30 Rubycon
    450MXK150MEFCSN22X30 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 450MXK150MEFCSN22X30 is described as CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM