450MXH150MEFCSN22X35 Rubycon
  • Part Number: 450MXH150MEFCSN22X35
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 450MXH150MEFCSN22X35 Rubycon
    450MXH150MEFCSN22X35 Rubycon
    450MXH150MEFCSN22X35 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 450MXH150MEFCSN22X35 is described as CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP