450MXH120MEFCSN22X30 Rubycon
  • Part Number: 450MXH120MEFCSN22X30
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 213
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 450MXH120MEFCSN22X30 Rubycon
    450MXH120MEFCSN22X30 Rubycon
    450MXH120MEFCSN22X30 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 450MXH120MEFCSN22X30 is described as CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE