450MXC47MEFCSN20X25 Rubycon
  • Part Number: 450MXC47MEFCSN20X25
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 132
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS