420MXK330MEFCSN25X40 Rubycon
  • Part Number: 420MXK330MEFCSN25X40
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 420MXK330MEFCSN25X40 Rubycon
    420MXK330MEFCSN25X40 Rubycon
    420MXK330MEFCSN25X40 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 420MXK330MEFCSN25X40 is described as CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.