420MXK220MEFCSN25X30 Rubycon
  • Part Number: 420MXK220MEFCSN25X30
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 420MXK220MEFCSN25X30 Rubycon
    420MXK220MEFCSN25X30 Rubycon
    420MXK220MEFCSN25X30 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 420MXK220MEFCSN25X30 is described as CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by Rubycon
    ---> Aluminum Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Aluminum Capacitors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM