400MXK390MEFCSN35X25 Rubycon
  • Part Number: 400MXK390MEFCSN35X25
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 400MXK390MEFCSN35X25 Rubycon
    400MXK390MEFCSN35X25 Rubycon
    400MXK390MEFCSN35X25 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 400MXK390MEFCSN35X25 is described as CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X