400MXK330MEFCSN22X45 Rubycon
  • Part Number: 400MXK330MEFCSN22X45
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 400MXK330MEFCSN22X45 Rubycon
    400MXK330MEFCSN22X45 Rubycon
    400MXK330MEFCSN22X45 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 400MXK330MEFCSN22X45 is described as CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK