400MXH330MEFCSN30X30 Rubycon
  • Part Number: 400MXH330MEFCSN30X30
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 263
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 400MXH330MEFCSN30X30 Rubycon
    400MXH330MEFCSN30X30 Rubycon
    400MXH330MEFCSN30X30 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 400MXH330MEFCSN30X30 is described as CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"