400MXH180MEFCSN25X25 Rubycon
  • Part Number: 400MXH180MEFCSN25X25
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 209
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 400MXH180MEFCSN25X25 Rubycon
    400MXH180MEFCSN25X25 Rubycon
    400MXH180MEFCSN25X25 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 400MXH180MEFCSN25X25 is described as CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V