400MXG390MEFCSN30X40 Rubycon
  • Part Number: 400MXG390MEFCSN30X40
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 400MXG390MEFCSN30X40 Rubycon
    400MXG390MEFCSN30X40 Rubycon
    400MXG390MEFCSN30X40 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 400MXG390MEFCSN30X40 is described as CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"