400MXG330MEFCSN25X45 Rubycon
  • Part Number: 400MXG330MEFCSN25X45
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 362
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 400MXG330MEFCSN25X45 Rubycon
    400MXG330MEFCSN25X45 Rubycon
    400MXG330MEFCSN25X45 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 400MXG330MEFCSN25X45 is described as CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"