400MXG220MEFCSN22X45 Rubycon
  • Part Number: 400MXG220MEFCSN22X45
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 400MXG220MEFCSN22X45 Rubycon
    400MXG220MEFCSN22X45 Rubycon
    400MXG220MEFCSN22X45 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 400MXG220MEFCSN22X45 is described as CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK