400LEX1.5MEFC8X9 Rubycon
  • Part Number: 400LEX1.5MEFC8X9
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F