400CFX4.7MEFC10X16 Rubycon
  • Part Number: 400CFX4.7MEFC10X16
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 58
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"