400BXW120MEFR14.5X50 Rubycon
  • Part Number: 400BXW120MEFR14.5X50
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 120UF 20% 400V T/H
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 400BXW120MEFR14.5X50 Rubycon
    400BXW120MEFR14.5X50 Rubycon
    400BXW120MEFR14.5X50 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 400BXW120MEFR14.5X50 is described as CAP ALUM 120UF 20% 400V T/H. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by Rubycon
    ---> Aluminum Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Aluminum Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
    Memory Protection Devices
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB