35ZLH220MEFC8X11.5 Rubycon
  • Part Number: 35ZLH220MEFC8X11.5
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,943
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL