35ZLH2200MEFC16X25 Rubycon
  • Part Number: 35ZLH2200MEFC16X25
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 6
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X