35USC15000MEFCSN25X45 Rubycon
  • Part Number: 35USC15000MEFCSN25X45
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 35USC15000MEFCSN25X45 Rubycon
    35USC15000MEFCSN25X45 Rubycon
    35USC15000MEFCSN25X45 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 35USC15000MEFCSN25X45 is described as CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.