35ST474M3216X Rubycon
  • Part Number: 35ST474M3216X
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP FILM 0.47UF 20% 35VDC 1206
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM