35ST155MB33225 Rubycon
  • Part Number: 35ST155MB33225
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP FILM 1.5UF 20% 35VDC 1210
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 515
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK