25YXG220MEFC6.3X11 Rubycon
  • Part Number: 25YXG220MEFC6.3X11
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 682
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"