25USC22000MEFCSN25X45 Rubycon
  • Part Number: 25USC22000MEFCSN25X45
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 25USC22000MEFCSN25X45 Rubycon
    25USC22000MEFCSN25X45 Rubycon
    25USC22000MEFCSN25X45 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 25USC22000MEFCSN25X45 is described as CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by Rubycon
    ---> Aluminum Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Aluminum Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN