25ST154K2012X Rubycon
  • Part Number: 25ST154K2012X
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP FILM 0.15UF 10% 25VDC 0805
  • Category: Film Capacitors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE