25ST105K3216X Rubycon
  • Part Number: 25ST105K3216X
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP FILM 1UF 10% 25VDC 1206
  • Category: Film Capacitors
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL