25PK1000MEFC10X16 Rubycon
  • Part Number: 25PK1000MEFC10X16
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,201
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"