200VXH680MEFCSN22X40 Rubycon
  • Part Number: 200VXH680MEFCSN22X40
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 200VXH680MEFCSN22X40 Rubycon
    200VXH680MEFCSN22X40 Rubycon
    200VXH680MEFCSN22X40 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 200VXH680MEFCSN22X40 is described as CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by Rubycon
    ---> Aluminum Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Aluminum Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X