200USG560MEFCSN25X25 Rubycon
  • Part Number: 200USG560MEFCSN25X25
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 200USG560MEFCSN25X25 Rubycon
    200USG560MEFCSN25X25 Rubycon
    200USG560MEFCSN25X25 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 200USG560MEFCSN25X25 is described as CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V