200USG560MEFCSN22X30 Rubycon
  • Part Number: 200USG560MEFCSN22X30
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 200USG560MEFCSN22X30 Rubycon
    200USG560MEFCSN22X30 Rubycon
    200USG560MEFCSN22X30 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 200USG560MEFCSN22X30 is described as CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"