200USG470MEFCSN25X25 Rubycon
  • Part Number: 200USG470MEFCSN25X25
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 200USG470MEFCSN25X25 Rubycon
    200USG470MEFCSN25X25 Rubycon
    200USG470MEFCSN25X25 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 200USG470MEFCSN25X25 is described as CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.