200SXC1000MEFCSN30X45 Rubycon
  • Part Number: 200SXC1000MEFCSN30X45
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 200SXC1000MEFCSN30X45 Rubycon
    200SXC1000MEFCSN30X45 Rubycon
    200SXC1000MEFCSN30X45 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 200SXC1000MEFCSN30X45 is described as CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.