200MXG470MEFCSN22X30 Rubycon
  • Part Number: 200MXG470MEFCSN22X30
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 200MXG470MEFCSN22X30 Rubycon
    200MXG470MEFCSN22X30 Rubycon
    200MXG470MEFCSN22X30 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 200MXG470MEFCSN22X30 is described as CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by Rubycon
    ---> Aluminum Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Aluminum Capacitors
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"