200MXG390MEFCSN22X25 Rubycon
  • Part Number: 200MXG390MEFCSN22X25
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 200MXG390MEFCSN22X25 Rubycon
    200MXG390MEFCSN22X25 Rubycon
    200MXG390MEFCSN22X25 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 200MXG390MEFCSN22X25 is described as CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG