200MXG330MEFCSN22X25 Rubycon
  • Part Number: 200MXG330MEFCSN22X25
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • More about 200MXG330MEFCSN22X25 Rubycon
    200MXG330MEFCSN22X25 Rubycon
    200MXG330MEFCSN22X25 is manufactured by Rubycon and is categorized in the Aluminum Capacitors category. 200MXG330MEFCSN22X25 is described as CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM