16ZLS1000MEFC10X16 Rubycon
  • Part Number: 16ZLS1000MEFC10X16
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM