16ZLH4700MEFC16X25 Rubycon
  • Part Number: 16ZLH4700MEFC16X25
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM