10ZLH330MEFC6.3X11 Rubycon
  • Part Number: 10ZLH330MEFC6.3X11
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,156
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X