100ZLH120MEFC10X23 Rubycon
  • Part Number: 100ZLH120MEFC10X23
  • Manufacturer Name: Rubycon
  • Description: CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
  • Category: Aluminum Capacitors
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"