VMZ6.8NT2L Rohm
  • Part Number: VMZ6.8NT2L
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 6.8V VMD3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 30,462
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VMZ6.8NT2L Rohm
    VMZ6.8NT2L Rohm
    VMZ6.8NT2L is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Array Diodes category. VMZ6.8NT2L is described as DIODE ZENER ARRAY 6.8V VMD3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE