VDZT2R4.7B Rohm
  • Part Number: VDZT2R4.7B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 4.7V 100MW VMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 41,999
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VDZT2R4.7B Rohm
    VDZT2R4.7B Rohm
    VDZT2R4.7B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. VDZT2R4.7B is described as DIODE ZENER 4.7V 100MW VMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM