VDZT2R36B Rohm
  • Part Number: VDZT2R36B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 36V 100MW VMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 88,626
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VDZT2R36B Rohm
    VDZT2R36B Rohm
    VDZT2R36B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. VDZT2R36B is described as DIODE ZENER 36V 100MW VMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 86DB