VDZT2R20B Rohm
  • Part Number: VDZT2R20B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 20V 100MW VMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 17,860
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VDZT2R20B Rohm
    VDZT2R20B Rohm
    VDZT2R20B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. VDZT2R20B is described as DIODE ZENER 20V 100MW VMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE