VDZT2R2.2B Rohm
  • Part Number: VDZT2R2.2B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 2.2V 100MW VMD3
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 52,808
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VDZT2R2.2B Rohm
    VDZT2R2.2B Rohm
    VDZT2R2.2B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. VDZT2R2.2B is described as DIODE ZENER 2.2V 100MW VMD3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM