VDZT2R10B Rohm
  • Part Number: VDZT2R10B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 10V 100MW VMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 104,783
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VDZT2R10B Rohm
    VDZT2R10B Rohm
    VDZT2R10B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. VDZT2R10B is described as DIODE ZENER 10V 100MW VMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS