UMZ8.2TT106 Rohm
  • Part Number: UMZ8.2TT106
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 8.2V UMD3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 6,451
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UMZ8.2TT106 Rohm
    UMZ8.2TT106 Rohm
    UMZ8.2TT106 is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Array Diodes category. UMZ8.2TT106 is described as DIODE ZENER ARRAY 8.2V UMD3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"