UMZ27NT106 Rohm
  • Part Number: UMZ27NT106
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 27V 200MW UMD3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 44,878
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UMZ27NT106 Rohm
    UMZ27NT106 Rohm
    UMZ27NT106 is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Array Diodes category. UMZ27NT106 is described as DIODE ZENER ARRAY 27V 200MW UMD3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB