UMZ18NT106 Rohm
  • Part Number: UMZ18NT106
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 18V 200MW UMD3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 2,885
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UMZ18NT106 Rohm
    UMZ18NT106 Rohm
    UMZ18NT106 is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Array Diodes category. UMZ18NT106 is described as DIODE ZENER ARRAY 18V 200MW UMD3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM